Seminar na Mokroj Gori u Mećavniku je dobar. Naučismo dosta toga o klimatskim promenama, kako treba o njima izveštavati, obaveštavati gledaoce/čitaoce/slušaoce, ali i dobismo informacije da ipak za vreme naših života, u narednih 50-80 godina nećemo mnogo osetiti posledice štete koju napraviše najbogatije zemlje...
V. Antic
Нема коментара:
Постави коментар